ההפנינג הגדול של עירוני!

הקבוצה הבוגרת קיימה את האימון המסורתי עם קבוצות הקט-סל של המועדון, במסגרת מיזם "הטוטו למען הספורט בישראל". מזרחי: ״מדהים לראות את ההתרגשות משני הצדדים״, גוט: ״זה מה שמייחד אותנו כמועדון״ (צילום: מנהלת הליגה)

21/12/2022

הרבה חיוכים היו אמש (ג׳) בלב המושבה, כשעירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה קיימה את האירוע השנתי שלה עם ילדי קבוצות הקט-סל של המועדון, במסגרת מיזם "הטוטו למען הספורט בישראל". שחקני ומאמני הקבוצה דיברו בפני הילדים והסבירו להם על התמדה, עבודת צוות וחברות - ולאחר מכן קיימו איתם אימון משותף ומלא בחיוכים ואווירה טובה.

יו״ר המועדון יניב מזרחי התייחס לאירוע: ״אנחנו תמיד שמחים על האפשרות לתת לילדים להיחשף מקרוב לקבוצה הבוגרת, לשחקנים ולמאמנים. החיבור עם הקהילה חשוב לנו מאד, ואנחנו מקרבים את הילדים לקבוצה עם אירועים כאלה. 

היה מדהים לראות מצד אחד את ההתרגשות וההערצה של הילדים, ומצד שני את השמחה והמסירות שבה העבירו השחקנים את האימון לילדים. לחיי אירועים רבים נוספים כאלה!״
 
 
גם שחקן הקבוצה גולן גוט דיבר: ״אני מתרגש בכל פעם שניתנת לנו - ולי באופן אישי - ההזדמנות לעבוד ולאמן את הילדים. מעבר לזה שמדובר בזכות, זה מחבר את הקבוצה לעיר ולקהילה וזה מה שמייחד אותנו כמועדון.״
 
רוני הארל: "תמיד כיף להתאמן ולעבוד עם ילדים. זה מזכיר לנו את התמימות, האהבה והשמחה הטהורה למשחק שכולנו הרגשנו כשהתחלנו לשחק כדורסל."
 
 
 
 
 
עירוני בפלייאוף ה-ENBL!

עירוני בפלייאוף ה-ENBL!

01/02/2023
ברביעי: משחק מכריע בלטביה

ברביעי: משחק מכריע בלטביה

01/02/2023
האם עירוני תעלה לשלב הבא? כל התרחישים

האם עירוני תעלה לשלב הבא? כל התרחישים

01/02/2023