במוצ"ש: נס ציונה מגיעה להיכל טוטו

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תנסה להאריך את רצף הניצחונות שלה לארבעה מול האלופה הפועל "עצמון" חולון (18:30, SPORT5)

18/11/2022

שתי קבוצות עם שלושה ניצחונות ושניים מעושי המשחק הכי טובים בליגת ווינר סל ייפגשו במוצאי שבת למשחק מסקרן, כאשר הפועל "עצמון" חולון תארח בהיכל טוטו את עירוני "חי מוטורס" נס ציונה (18:30, שידור ישיר בערוץ SPORT5, שופטים: דן ילון, ניר מאירסון, הראל קדרון).  סי ג'יי ויליאמס לא נרשם בשורות עירוני.

 

לפני המשחק יתקיים טקס לזכרו של סמ"ר עידו ברוך ז"ל, לוחם סיירת גבעתי שנהרג בפיגוע ירי בשומרון בחודש שעבר. עידו היה אוהד הפועל חולון ולטקס יגיעו, בנוסף למשפחתו, חבריו לסיירת גבעתי שיהיו אורחי המועדון במשחק. הטקס יתחיל בשעה 18:15 והאוהדים מתבקשים להקדים להגיע ולהיות נוכחים בטקס. 

 

לקראת המשחק תצא הסעה מיוחדת של ארגון האוהדים במחיר מסובסד - 25₪ למקום על ההסעה וכרטיס למשחק. ההסעה היא לילדים עד גיל 18 בלבד המגיעים לבושים בכתום ונותרו מקומות ספורים.
 

לרכישת כרטיסים לחצו כאן! (אוהדי נס ציונה יושבים ביציע D)!

אוהדים המעוניינים להצטרף להסעה להיכל טוטו מתבקשים ליצור קשר עם אור: 052-3691696.


שאק ביוקנן התייחס באימון המסכם למשחק: "אנחנו מגיעים מוכנים למשחק, למאמן יש תוכנית משחק ונצטרך ליישם אותה. זה משחק חוץ מול קבוצה טובה עם שחקנים בעלי ניסיון, אבל אנחנו באים להראות את היכולות שלנו ולהשיג תוצאה טובה".

 

מוקדם יותר השבוע נפגשו הקבוצות למשחק אימון והסגולים-צהובים גברו על הכתומים 89:93. 

 


"באים להראות את היכולות שלנו". שאק ביוקנן (צילום: עמית סמיקט)

 

גבוהים מחוץ לצבע

 

המאצ' אפ במשחק  יפגיש שני שחקנים גבוהים שאוהבים לקלוע מחוץ לקשת - תומר לוינסון מהצד הכתום והיידן דלטון מהצד הסגול-צהוב. היכולת שלהם לרווח את המשחק ולקלוע מחוץ לקשת יכולה להוות גורם מכריע בהתמודדות.

 

 

 

צפו: עוד מפגן מסירות מרהיב של קופר

צפו: עוד מפגן מסירות מרהיב של קופר

06/12/2022
צבעו את הגלבוע בכתום

צבעו את הגלבוע בכתום

05/12/2022
בשני: נס ציונה יוצאת לגן נר

בשני: נס ציונה יוצאת לגן נר

05/12/2022