חורף חם: עירוני תשחק בליגה הצפון אירופאית!

הכתומים ישתתפו במפעל החדש והמסקרן. יו״ר המועדון יניב מזרחי: ״מודה לכל שותפינו לדרך על הוצאת המהלך אל הפועל״

23/10/2022

החורף מגיע והוא הולך להיות חם במיוחד - עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה תשחק העונה בליגה הצפון אירופאית. הכתומים ימשיכו את המסורת האירופית שנבנתה במועדון בשנים האחרונות, ואחרי הזכייה ביורופקאפ ב-2021 יתחרו גם העונה על תואר יבשתי.

 

יו״ר המועדון יניב מזרחי: ״אנחנו שמחים להצטרף לליגה הצפון אירופאית, ליגה חזקה מאד עם קבוצות מצוינות. היינו בקשר עם ראשי המפעל בחודשים האחרונים ואני מודה לכל שותפינו לדרך על כך שהמהלך הזה שכל כך רצינו יצא לפועל בסופו של דבר. כבר אמרנו פעמים רבות שהמועדון רואה בהשתתפות במפעלים האירופים חלק חשוב מהתפתחות המועדון, ואנחנו מחכים בקוצר רוח לתחילת המשחקים״

 

הכתומים ישחקו במסגרת נוספת (צילום: עמית סמיקט)

 

המנהל המקצועי איתמר רוזנברג: ״כחלק מהחזון של המועדון אנחנו מכוונים להשתתפות קבועה באירופה, ונוצרה לנו הזדמנות להשתתף במפעל עם קבוצות איכותיות. השתתפות במסגרת נוספת תעזור לנו להמשיך לקדם את השחקנים הצעירים שלנו ולהצעיד את המועדון קדימה. תודה למנהלת הליגה שעומדת לצד הקבוצות וממשיכה לתמוך בקבוצות שמשתתפות באירופה״.

 

הליגה הצפון אירופאית פעילה זו השנה השניה ותכלול השנה 16 קבוצות מ-9 מדינות. בין הקבוצות המשתתפות ניתן למצוא קבוצות כמו ז׳ילונה גורה וקאלב/קרמו ששיחק עד לאחרונה ב-VTB החזקה, סטאל אוסטרוב ששיחקה בגמר היורופקאפ נגד נס ציונה וכן את בסקט ברנו של ידידיה רפפורט. 
בעונה הקודמת - עונת הבכורה של הליגה - זכתה אנוויל וולוצלאבק הפולנית.

 

לעירוני זו תהיה העונה החמישית במפעל אירופי, אחרי שהשתתפה ביורופקאפ במשך ארבע עונות. בעונת 2021 זכתה נס ציונה ביורופקאפ והפכה לקבוצה הישראלית השלישית בלבד הזוכה בתואר אירופי, אחרי מכבי תל-אביב והפועל ירושלים.

 

 

 

צפו: עוד מפגן מסירות מרהיב של קופר

צפו: עוד מפגן מסירות מרהיב של קופר

06/12/2022
צבעו את הגלבוע בכתום

צבעו את הגלבוע בכתום

05/12/2022
בשני: נס ציונה יוצאת לגן נר

בשני: נס ציונה יוצאת לגן נר

05/12/2022