"באנו בגישה נכונה למשחק"

הכתומים מסכמים את הניצחון הראשון לעונה ומודים לאוהדים הכתומים: "הייתה להם השפעה עצומה על הניצחון" (צילום: עמית סמיקט)

18/10/2022

תחושות טובות בנס ציונה לאחר הניצחון על אילת 87-73 במסגרת המחזור השני של ליגת ווינר סל. הכתומים הפגינו שליטה לאורך כל המשחק וברחו ליתרון דו ספרתי כבר ברבע הראשון בדרך לניצחון הראשון העונה. בעקבות דחיית המשחק מול הפועל ת"א בעקבות השתתפות האדומים בגמר גביע ווינר, המשחק הבא של עירוני ייערך בעוד כשבועיים, ב31/10, שהכתומים יצפינו לכפר בלום למפגש מול הפועל גליל עליון.

 

מאמן הקבוצה, אלעד חסין: “אני נותן קרדיט לשחקנים, אם השחקנים משחקים כמו שאני רוצה אז למה אני צריך להפריע להם. אני הכי מרוצה מהגישה, באנו בגישה נכונה ושחקנו אגרסיביים. עצרנו את שחקני המפתח שלהם פטוויי וטרל על 14 נקודות ביחד שזה לא פשוט. כל מי ששיחק היה טוב. יחד עם זאת, אנחנו צריכים לשפר את התיאום בין השחקנים בהגנה".


"אם השחקנים משחקים כמו שאני רוצה אז למה אני צריך להפריע להם" (צילום: עמית סמיקט)

 

על די-ג'יי קופר, שמסר 20 אסיסטים וניפץ בפעם השנייה ברציפות את שיא האסיסטים בליגה: "די ג’יי שחקן מיוחד שאין הרבה בכדורסל, הוא שיחק נהדר וניווט את ההתקפה בצורה מצויינת. אבל יש לנו הרבה דברים שאנחנו צריכים לשפר כקבוצה וזה כולל אותו, אם זה בא עם ניצחון אז זה מעולה, אחרי השיא מול מכבי הוא אמר בחדר ההלבשה שזה פחות משנה כי לא ניצחנו”.


"שיחק נהדר וניווט את ההתקפה בצורה מצויינת". די-ג'יי קופר (צילום: עמית סמיקט)

 

המאמן התייחס לאווירה בלב המושבה: "כיף להתחיל ככה במשחק ביתי, אני רוצה להודות לקהל שהוא השחקן השישי שלנו ותומך ועוזר לנו מאד".


טיילר ביי עם האוהדים בסיום (צילום: עמית סמיקט)

 

טיילר ביי: “כקבוצה כולנו שידרנו על אותו גל. היינו אגרסיבים, אנחנו עובדים קשה באימונים בכל יום והראינו את זה על המגרש". הפורוורד, שהיה הקלע הבולט בשורות הכתומים, התייחס גם הוא לקהל הכתום: "משחק הבית הראשון היה נהדר, האוהדים תמכו בנו לאורך כל המשחק. הייתה להם השפעה עצומה על הניצחון!"

צפו: עוד מפגן מסירות מרהיב של קופר

צפו: עוד מפגן מסירות מרהיב של קופר

06/12/2022
צבעו את הגלבוע בכתום

צבעו את הגלבוע בכתום

05/12/2022
בשני: נס ציונה יוצאת לגן נר

בשני: נס ציונה יוצאת לגן נר

05/12/2022