"לוקח זמן עד שדברים נדבקים, אבל אני מרוצה מהמשחק"

אלעד חסין ותומר לוינסון סיכמו את המשחק הראשון בליגת ווינר: "צריכים לתקן את הטעויות בהגנה ובהתקפה" (צילום: עמית סמיקט)

09/10/2022
עירוני "חי מוטורס" נס ציונה פתחה אמש (ש') את עונת 22/23 ברגל שמאל, לאחר הפסד בהיכל מנורה למכבי תל אביב. הכתומים יכולים לצאת מעודדים מחלק מהדקות שהציגו, בהם הצליחו לחזור מפיגור 18 לאחר פתיחה מהוססת, אולם הם יודעים שיש עוד דברים לתקן בשני צידי המגרש. כעת אלעד חסין והשחקנים עם הפנים קדימה ליום שני הבא (17/10), שם יפגשו את הפועל אילת במשחק הבית הראשון של עירוני העונה.
 
המאמן אלעד חסין: "משחק ראשון לא רע שלנו, היו דקות טובות מאוד, שעשינו ריצה וביצענו דברים כמו שצריך, היו דקות פחות טובות, היה חסר לנו את הקווץ' בסוף, מהלכים של לדעת לעשות את הביצוע כמו שצריך. אנחנו צריכים ללמוד לעשות את זה, זה דורש עבודה ותיאום. יש לנו הרבה עבודה, מי שלא יודע זה לוקח זמן עד שדברים נדבקים, אבל אני מרוצה מהמשחק. יש דברים שדיברנו עליהם וביצענו אותם. עדיין 95 נקודות זה לא מעט, צריכים לתקן את הטעויות בהגנה ובהתקפה".
 

אלעד חסין (צילום: עמית סמיקט)
 
חסין התייחס לתצוגה של תומר לוינסון, שסיים עם 15 נקודות ופלוס מינוס 16 (הכי גבוה בקבוצה): "הוא בעיניי פרויקט גם שלי וגם של המערכת, בשלושה ימים האחרונים יצא לי לדבר איתו הרבה. אני רואה בעיניים שלו שהוא רוצה, כששחקן בא ורוצה, ונשאר אחרי ובא לפני, ועובד ומתאמן, לא מסתכל על תירוצים או סיבות, לוקח הזדמנות בשתי ידיים. תומר צריך להמשיך בדרך הזאת, הוא עשה משחק יוצא מן הכלל. בכדורסל אומרים שאין ואקום, ליאור קררה זו אבידה קשה, שמח שתומר נכנס לעניינים. כחלק מהרצון שלנו להשתפר, אנחנו בוחנים כל מיני דברים, אם זה בזר או בישראלי, המטרה שלנו שהקבוצה תהיה יותר טובה. לאבד שחקן ישראלי כמו ליאור בקבוצה שלנו זה מכה גדולה, אבל יש לנו גם ישראלים טובים, הם יצטרכו לעבוד קשה ולקחת את ההזדמנות".
 

תומר לוינסון (צילום: עמית סמיקט)
 
תומר לוינסון: "הנקודה זה אנרגיות, ברגע שהבנו שאין לנו מה למכור בלי אנרגיות והבנו אותם אז היינו עם הגרף למעלה. התפקיד שלי זה להביא אנרגיות, לא בכל משחק השלשות ייכנסו, אני לא יכול לבנות על זה. אני אצטרך לשמור ולהביא אנרגיות מהספסל ולדבר, כל דבר שתלוי בי אני אעשה לעשות". הפורוורד, שהיה רחוק נקודה אחת משיא הקריירה שלו, הוסיף: "זה שינוי בתפיסה שלי, אני לא יכול לשחק רק על הקליעה שלי. הרגשנו שאנחנו לא נופלים מהם, אני יוצא מהמשחק עם תחושת פספוס, שמח על דקות טובות שלנו כקבוצה".
צפו: עוד מפגן מסירות מרהיב של קופר

צפו: עוד מפגן מסירות מרהיב של קופר

06/12/2022
צבעו את הגלבוע בכתום

צבעו את הגלבוע בכתום

05/12/2022
בשני: נס ציונה יוצאת לגן נר

בשני: נס ציונה יוצאת לגן נר

05/12/2022