"נצטרך לבוא הכי קשוחים, מרוכזים ונחושים שיש"

עירוני מתכוננת למשחק הראשון של העונה, מחר מול מכבי תל אביב: "זה יהיה מבחן מצוין בשבילנו, להבין איפה אנחנו נמצאים כקבוצה" (צילום: יעלי הראל)

07/10/2022

מחר בערב (מוצ"ש) עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תתארח בהיכל מנורה מבטחים למשחק מול מכבי תל אביב במסגרת המחזור הראשון של ליגת ווינר סל. עירוני מגיעה לליגה אחרי מאזן של 3 נצחונות ו-4 הפסדים בהכנה, ובמשחק האחרון איבדה את ליאור קררה להמשך העונה בעקבות פציעה.

 

לחצו כאן לכרטיסים למשחק פתיחת העונה נגד מכבי ת״א!

 

מאמן הקבוצה, אלעד חסין, התייחס למשחק: "מכבי תל אביב היא הקבוצה עם הסגל החזק ביותר בליגה. לשחק ביד אליהו זה אף פעם לא קל ואולי זה המשחק הקשה בליגה, ונצטרך לבוא הכי קשוחים, מרוכזים ונחושים שיש, ועם האנרגיות הנכונות על מנת להציג את המשחק הטוב ביותר שאנחנו יכולים. אנחנו מתכוננים ועושים כל מה שצריך כדי להגיע הכי טוב שאפשר, ומגיעים לכל משחק כדי לנצח אותו".


"מתכוננים ועושים כל מה שצריך כדי להגיע הכי טוב שאפשר" (צילום: עמית סמיקט)

 

חסין התייחס להכנה של הקבוצה לעונה: "הייתה לנו תקופת הכנה לא פשוטה, אנחנו עדיין עובדים על החיבור ועל הכימיה הקבוצתית, כזכור אנחנו קבוצה חדשה לגמרי. בנוסף בשבוע האחרון קיבלנו מכה גדולה ואיבדנו את ליאור קררה, הקפטן שלנו, ולצערי לא נוכל ליהנות משירותיו השנה. אנחנו נצטרך למצוא פתרונות מהירים אבל מצד שני לא פזיזים. נעשה הכל כדי לשפר ולחזק את הקבוצה איפה שחסר".

 

ג'רום מיינסי, שחזר לקדנציה שנייה בעירוני: "זה משחק קשוח להתחיל את הליגה, אבל זה יהיה מבחן מצוין בשבילנו, להבין איפה אנחנו נמצאים כקבוצה. היו לנו אימונים טובים השבוע לקראת המשחק, ואנחנו רוצים להתחיל את הליגה ברגל ימין. בשביל זה אנחנו צריכים לבוא מפוקסים ומרוכזים, ולהציג את היכולת הכי טובה שלנו".


"צריכים לבוא מפוקסים ומרוכזים". מיינסי (צילום: יעלי הראל)

 

הסנטר התייחס לפציעה של ליאור קררה, ששיתף עימו פעולה גם בקדנציה הקודמת: "זה קשה שהקפטן שלנו לא יהיה איתנו העונה, במיוחד בצורה שזה קרה. יש לנו שתי אפשרויות – או שאנחנו נותנים לזה לשבור אותנו, או שאנחנו יכולים לנסות ולצאת מזה חזקים. אנחנו צריכים להתלכד כקבוצה ולהגיע הכי מוכנים שאפשר לעונה".

 

צפו: עוד מפגן מסירות מרהיב של קופר

צפו: עוד מפגן מסירות מרהיב של קופר

06/12/2022
צבעו את הגלבוע בכתום

צבעו את הגלבוע בכתום

05/12/2022
בשני: נס ציונה יוצאת לגן נר

בשני: נס ציונה יוצאת לגן נר

05/12/2022