בשלישי: עירוני נס ציונה מדרימה לאילת

עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תנסה לנצח לראשונה בתולדותיה בחוץ את הפועל "יוסי אברהמי" אילת, במסגרת שמינית גמר גביע ווינר סל (19:00, LIVE5).

19/09/2022

בליגת ווינר סל זה לא עבד, גם לא בליגה הבלקנית – אולי בגביע ווינר סל? עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תחפש הערב (שלישי) באולם בגין את ניצחון החוץ הראשון שלה אי פעם על הפועל "יוסי אברהמי" אילת, במסגרת שמינית הגמר של טורניר ההכנה המסורתי של מנהלת הליגה (19:00, שידור ישיר בערוץ LIVE5, שופטים: אלעד לייבוביץ', ליאור ביניש, אור זרור). המנצחת תפגוש בצהרי יום שישי בהיכל אנרבוקס בחדרה את הפועל "בנק יהב" ירושלים בקרב על מקום בחצי הגמר. הכתומים מגיעים לאחר שניצחה\ו בשלושה מארבעת משחקי האימון שלהם הקיץ, כולל 83:84 בשבוע שעבר על קריית אתא מקליעת עונשין של שאק ביוקנן בשניות הסיום.

 


משחק רשמי ראשון לחסין והכתומים (צילום: עמית סמיקט)

 

 

 

הפועל אילת שמרה על הצוות המקצועי בראשות אריאל בית הלחמי, אך שני השחקנים המרכזיים שממשיכים בסגל לא יהיו זמינים לתחילת העונה בשל פציעות: בן קרטר וקייסי פרייתר, שכבר החלים ונפצע שוב. ג'ארד טרל ואריק גריפין חזרו לקדנציה שנייה במועדון, נועם אביבי נשאר לעונה נוספת ושחקני הרכש הישראלים הבולטים הם נתנאל ארצי ועמית גרשון. הקבוצה הכי דרומית בליגה נוצחה בכל ארבעת משחקי ההכנה שלה, אך בכולם הייתה בסגל חסר.

דז'ה וו

דז'ה וו

20/09/2022
"המטרה העיקרית היא לעלות לפלייאוף"

"המטרה העיקרית היא לעלות לפלייאוף"

15/09/2022
ניצחון שלישי לנס ציונה בטרום העונה

ניצחון שלישי לנס ציונה בטרום העונה

14/09/2022