בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

אקרמן, אברהם וחנקין ישלימו את הסגל של אלעד חסין לעונה הקרובה

09/08/2022

מועדון הכדורסל עירוני "חי מוטורס" נס ציונה שמח להודיע על המשך דרכם של בוגרי מחלקת הנוער של המועדון, להב אקרמן, עידן אברהם ויובל חנקין, בקבוצה הבוגרת בעונה הבאה והם ישלימו את הסגל של אלעד חסין.

 

בנוסף להיותם חלק מסגל הקבוצה הבוגרת של עירוני, אקרמן ואברהם ישחקו במסגרת ה"כרטיס הכפול" באליצור נחל שורק מהליגה הארצית, בעוד חנקין ימשיך לעונה אחרונה בקבוצת הנוער על של עירוני. בעונה שעברה אקרמן וחנקין שותפו ב5- ו-3 משחקים בהתאמה במדי הקבוצה הבוגרת, ובמדי קבוצת הנוער אקרמן רשם ממוצעים של 14.7 נקודות, 9.8 ריבאונדים ו-3 אסיסטים למשחק, ואילו חנקין רשם 15 נקודות, 6.9 ריבאונדים ו-2.5 אסיסטים למשחק. אברהם שיחק בעונה שעברה במסגרת הכרטיס הכפול באליצור נחל שורק וכאמור ימשיך שם גם בעונה הבאה.

 

להב אקרמן: "אין מאושר ממני להמשיך במקום שהוא בית שלי מהרגע שנגעתי לראשונה בכדור הכתום. אני רוצה להודות להנהלה על האמון בי ומחכה להגשים את כל החלומות שלי ביחד איתכם הצבא הכתום. יאללה עירוני!"

עידן אברהם: "אני שמח להמשיך לעוד עונה במועדון שהוא הבית שלי. מחכה מאוד להתחיל ולהכיר את כולם, יאללה נס ציונה!"

יובל חנקין: "שמח מאוד לפתוח עוד עונה בעירוני נס ציונה המועדון בו אני משחק בארבע השנים האחרונות. אני נרגש ומצפה לקראת העבודה שתהיה לנו ומאחל לכולנו עונה מוצלחת. כתום עולה!"

דז'ה וו

דז'ה וו

20/09/2022
בשלישי: עירוני נס ציונה מדרימה לאילת

בשלישי: עירוני נס ציונה מדרימה לאילת

19/09/2022
"המטרה העיקרית היא לעלות לפלייאוף"

"המטרה העיקרית היא לעלות לפלייאוף"

15/09/2022