תוך שבוע - 300 מנויים נמכרו לעונת 22/23

מאות נס ציוניים חידשו או רכשו מנוי לראשונה, בקצב המשכיח את תקופת הקורונה.

16/07/2022

רוחות של שינוי נושבות בנס ציונה - אחרי עונה פחות טובה במונחים נס ציוניים, נבנית הקיץ קבוצה מסקרנת ואטרקרטיבית בלב המושבה והקהל מצביע ברגליו. 

אחרי שלקראת סוף השבוע שעבר החלה מכירת המנויים לעונת 2022/23, אתמול (ו׳) פרסם המועדון כי נמכרו אחרי שבוע בלבד 300 מנויים למשחקי הקבוצה - במספרים המזכרים את הימים שלפני מגיפת הקורונה ומגבלותיה. לצד מחדשי מנויים מהעונה הקודמת נרשם גם מספר גדול של מנויים חדשים - במה שמייצג את העניין שהקבוצה מייצרת בקרב תושבי העיר.

 

מנויי הקבוצה כוללים את כל משחקי הבית לענות המשחקים הקרובה (כ-16 משחקים), וכן את משחקי רבע גמר הפלייאוף אם תעפיל אליו הקבוצה. בהנחה ותעלה הקבוצה לחצי גמר וגמר הפלייאוף, משחקים אלו לא יכללו במנוי לפי הנחיות מנהלת ליגת העל לכל הקבוצות.

 

לרכישת מנויים לחצו כאן!

 

הסגל שנבנה עד כה בלב המושבה הוא אטרקטיבי ומעניין - בגזרת הישראלים לצד ליאור קררה וגולן גוט הממשיכים מהעונה הקודמת הצטרפו גם עמית אהרוני ורז אדם המבטיחים.  

את מצבת הזרים מוביל ג׳רום מיינסי שחוזר לקבוצה אחרי שהיה מהשחקנים המובילים בזכייה ההיסטורית ביורופקאפ, לצד די ג׳יי קופר ושאק ביוקאנן שצפויים להיות ציוות מרתק בקו האחורי. 

 

הנהלת הקבוצה ממשיכה לעבוד לילות כימים כדי להביא שחקנים נוספים לקבוצה, במטרה לבנות את אחת הקבוצות הטובות ביותר שיצא לקהל הנס ציוני לחוות. יאללה עירוני!

בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

09/08/2022
כוח לצבע - טיילר ביי מגיע לנס ציונה

כוח לצבע - טיילר ביי מגיע לנס ציונה

31/07/2022
נשאר בבית: תומר לוינסון ממשיך לשנתיים נוספות!

נשאר בבית: תומר לוינסון ממשיך לשנתיים נוספות!

19/07/2022