האלוף חוזר - ג׳רום מיינסי חתם בעירוני!

הסנטר (33, 2.08) חוזר לקדנציה שניה בקבוצה אחרי הזכיה ביורופקאפ ב-2021: ״נהניתי כל כך בפעם הראשונה שהייתי חייב לחזור״

13/07/2022

אחת ההחתמות הגדולות והמרגשות בתולדות עירוני ״חי מוטורס״ נס ציונה נחתמה היום - ג׳רום מיינסי חוזר לקדנציה שניה בקבוצה והוא ישחק במדיה בעונת 22/23.

הסנטר האמריקני (33, 2.08) שיחק בעונה החולפת בקבוצת סנדאי היפנית, עמם זכה באליפות ועזר להם לעלות ליגה.

 

לרכישת מנויים לחצו כאן!

 

מיינסי בגמר היורופקאפ. ממנהיגי העונה ההיסטורית

 

לג׳רום כאמור זו תהיה העונה השניה בכתום אחרי שהגיע לכתומים במהלך עונת 20/21. בליגת העל רשם ממוצעים מרשימים של 14.2 נק׳ ו-7.5 ריב׳ ב-26 משחקים, והיה בעל המדד הגבוה בקבוצה עם 21.2 נק׳ מדד למשחק.

במשחק מס׳ 2 בסדרת הפלייאוף מול הפועל חולון משחק שיא של 28 נק׳, 14 ריב׳ ו-48 מדד - הנתון הגבוה בתולדות המועדון בפלייאוף אי פעם.

 

במסגרת היורופקאפ רשם ג׳רום 14.3 נק׳ ו-7.6 ריב׳ למשחק, והיה אחד הפקטורים המרכזיים בזכיה ההסטורית של המועדון ביורופקאפ ב-2021.

 

מאמן הקבוצה אלעד חסין: ״אנחנו מברכים על ההחתמה של ג׳רום - השם שלו עלה כבר מהפגישה הראשונה בגלל האיכויות שלו כשחקן וכאדם. ג׳רום עשה עבודה מדהימה לפני שנתיים ככה שברגע שהייתה אפשרות להביא אותו לא היססנו לרגע. אני רוצה לתת קרדיט להנהלה שעשתה את כל המאמצים הנדרשים כדי שזה יקרה. לג׳רום יהיה תפקיד משמעותי בקבוצה ואנחנו בטוחים שהוא יעשה אותו בצורה הטובה ביותר״.

 

ג׳רום מיינסי: ״נהניתי כל כך מהעונה הקודמת שלי בנס ציונה שהייתי חייב לחזור לפה לפעם נוספת! אני לא יכול לחכות לשחק מול האוהדים הנס ציוניים, הפעם למשך עונה שלמה. יאללה נס ציונה״!

 

המנהל המקצועי איתמר רוזנברג: ״ג׳רום הוא אחד מהשחקנים הטובים בהיסטוריה של המועדון, והוא אדם מיוחד על המגרש ומחוצה לו. הוא מנהיג אמיתי שיהיה עוגן מרכזי בתמהיל של הקבוצה, שחקן שבשבילו קונים מנוי. עמלנו על ההחתמה הזו לילות כימים בשבועות האחרונים ואנחנו נרגשים מאוד מהחזרה שלו לקבוצה״!

בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

09/08/2022
כוח לצבע - טיילר ביי מגיע לנס ציונה

כוח לצבע - טיילר ביי מגיע לנס ציונה

31/07/2022
נשאר בבית: תומר לוינסון ממשיך לשנתיים נוספות!

נשאר בבית: תומר לוינסון ממשיך לשנתיים נוספות!

19/07/2022