קרדיט קלין מצטרפת למשפחה הכתומה!

חברת קרדיט קלין מצטרפת למשפחת נותני החסות של המועדון. רמי קוסטוקובסקי, בעלי חברת קרדיט קלין: "להיות ספונסר של הקבוצה בה שיחקתי במשך 12 שנים זוהי סגירת מעגל טבעית עבורי"

27/06/2022
מועדון הכדורסל עירוני נס ציונה שמח להודיע על הצטרפות חברת קרדיט קלין למשפחת נותני החסות של המועדון. קרדיט קלין יופיעו על גב החולצות בעונה הקרובה כספונסר משני.
 
יניב מזרחי: ״אני שמח על צירופה של חברת קרדיט קלין ובעיקר שמח על הצטרפותו של רמי אלינו. רמי מאד מחובר לעיר ולקבוצה בתור ילד שגדל בכדורסל בנס ציונה, ומבחינתי זה האידיאל שבוגרי המחלקה חוזרים ותורמים את חלקם לטובת הפרויקט הזה. אני בטוח שיחד נעלה ונצליח!״
 
רמי קוסטוקובסקי, בעלי חברת קרדיט קלין: ״זו גאווה וזכות גדולה לתרום לעיר שלי. להיות ספונסר של הקבוצה בה שיחקתי במשך 12 שנים זוהי סגירת מעגל טבעית עבורי. הקהילתיות המדהימה של העיר נס ציונה בולטת במיוחד במועדון הכדורסל עירוני נס ציונה המגבש סביבו קהל רב של תושבים ותושבות מכל הגילאים, ומהווה גאוות יחידה. תודה רבה למאמן אלעד חסין וליו״ר הקבוצה יניב מזרחי, שכיבדו אותנו בנוכחותם במשרדי חברת קרדיט קלין. אנו מאחלים לקבוצה המון בהצלחה".
 

יניב מזרחי, איתמר רוזנברג ואלעד חסין עם רמי קוסטוקובסקי
 
קרדיט קלין הנה החברה הגדולה בישראל בתחום שיפור דירוג האשראי. החברה הוקמה לפני עשור במטרה לסייע לקהל הרחב לצאת להתחלה פיננסית חדשה וחירות כלכלית, למקסם את זכויותיהם הפיננסיות מול הבנקים וגופי המימון. החברה, שלה קהילה של 15,000 לקוחות מרוצים, מתמקדת בכמה תחומים בעולם הפיננסי ביניהם: ייעוץ פיננסי לשיפור דירוג אשראי, הלוואות ומשכנתאות.
בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

09/08/2022
כוח לצבע - טיילר ביי מגיע לנס ציונה

כוח לצבע - טיילר ביי מגיע לנס ציונה

31/07/2022
נשאר בבית: תומר לוינסון ממשיך לשנתיים נוספות!

נשאר בבית: תומר לוינסון ממשיך לשנתיים נוספות!

19/07/2022