סיכום היום השני בטורניר הקיץ של מחלקת הנוער בבלגרד

26/06/2022
קבוצת נערים חרוב רשמה שני ניצחונות בארבעה משחקים . בבוקר סיימה הקבוצה את משחקי הדירוג עם הפסד לקבוצת זרקובו בהמשך במשחקי הדירוג רשמה הקבוצה שמי ניצחונות על קבוצות מגה ו FMP 
נערים חרוב 32 - זרקובו 47
נערים חרוב 56 - מגה 16
נערים חרוב 47 - אף.אם.פי 29
נערים חרוב 39 - רדניצקי 57
 
במחלקת הנערות קבוצת הנערות פתחה את היום עם הפסד לקבוצת קוראץ החזקה, אותה היא גם תפגוש בגמר הטורניר לאחר ששתי הקבוצות סיימו את הבית במקומות 1-2 בהמשך היום התמודדה הקבוצה מול פרטיזן בלגרד ובתום משחק צמוד השיגה את הניצחון שהקנה לה את המקום השני בבית והעפלה לגמר הטורניר.
נערות רננה 19 - קוראץ' 43
נערות רננה 34 - פרטיזן בלגרד 31
 
קבוצת הילדות רשמה את ניצחונה השלישי משלושה משחקים והיא מסיימת את הבית במקום הראשון. 
מחר תפגוש הקבוצה את לזארבץ בגמר הטורניר 
ילדות טל 43 בוראץ 32
 
קבוצת ילדים גפן רשמה יום מוצלח עם שני ניצחונות משני משחקים לאחר שני הפסדים צמודים ביום הראשון החניכים של בני שגיא הציגו יכולת טובה לאורך היום וסיימו את היום במאזן 2-2 לאחר שני ימי טורניר.
גפן 75 - נובי 33
גפן 67 - ספרה 27
 
ילדים ורד עם יום מוצלח ניצחה פעמיים והיא במאזן 3-1 לאחר שני ימי טורניר. הקבוצה לא העפילה לשלב הגמר בעקבות ההפסד ביום הראשון לפרטיזן בלגרד.
ילדים ורד 65 - פלאש 28
ילדים ורד 39 - סורצ'ין 29
 
קבוצת נערים אגס מסיימת טורניר נהדר עם מאזן 4-1 ובמקום ה 5 כשהיא רושמת הפסד בודד לקבוצת ספרה שהגיעה לחצי הגמר.
נערים אגס 57 - אף.אם.פי 20
נערים אגס 50 - אוניראה 30
נערים אגס 58 - אוניראה 28
 
נערים גיל פתחו את הבוקר עם ניצחון על אוניראה הרומנית והעפילו לחצי הגמר מול ז'רקובו החזקה .
משחק חצי הגמר היה צמוד בחצי הראשון אולם במחצית השנייה הסרבים פתחו מבערים ולא הביטו לאחור בדרך לגמר .
גיל יסיימו את הטורניר מחר במשחק על מקומות 3-4.
נערים גיל 75 - אוניראה 29
נערים גיל 29 - ז'רקובו 47
 

 

בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

בוגרי מחלקת הנוער ממשיכים לעונה נוספת בכתום!

09/08/2022
כוח לצבע - טיילר ביי מגיע לנס ציונה

כוח לצבע - טיילר ביי מגיע לנס ציונה

31/07/2022
נשאר בבית: תומר לוינסון ממשיך לשנתיים נוספות!

נשאר בבית: תומר לוינסון ממשיך לשנתיים נוספות!

19/07/2022