"לא קיבלנו החלטות טובות בשני צידי המגרש ושילמנו על כך"

הכתומים מסכמים את ההפסד: "אילת יצרה מומנטום שהיה לנו קשה להתמודד מולו" (צילום: עמית סמיקט)

14/02/2021

רגע לפני פגרת הנבחרות, עירוני "חי מוטורס" נס ציונה מפסידה להפועל אילת וכעת הכתומים ניצבים במקום ה-7 עם מאזן 6:6. נס ציונה דווקא נראתה טוב בלא מעט דקות וגם הובילה בביטחה לפני המאני טיים, אבל יום קליעה חלש מהקו ומעבר לקשת עלה לה במשחק. טל דן המשיך את הכושר הנהדר שלו והיה רחוק 3 אסיסטים מטריפל דאבל, נמרוד לוי השאיר מאחוריו את תקופת ההיעדרות וקלע בספרות כפולות. ג'רום מיינסי קלע 12 נקודות ללא החטאה והיה דומיננטי גם בהגנה, אבל הוגבל ל-20 דקות בשל בעיית עבירות ופגיעה בראשו ממנה לא שב לפרקט. הסנטר נלקח למיון ונזקק לחמישה תפרים בראשו, אולם נשללה האפשרות לפגיעה חמורה יותר. ג׳רום יחזור לאימוני הקבוצה בשבוע הבא.

 

 

 

מאמן הקבוצה בראד גרינברג: "אילת שיחקו חכם ברבע הרביעי וצריך לתת להם קרדיט על כך. היה לנו רבע שלישי טוב והובלנו, אבל ברבע המכריע לא קיבלנו החלטות טובות בשני צידי המגרש ושילמנו על כך. שיחקנו טוב במשך 30 דקות וזה לא מספיק מול קבוצה מוכשרת כמו הפועל אילת. יש לנו פגרה עכשיו, נוכל להתאושש מהמשחק, להפיק ממנו לקחים ולהגיע מוכנים למשחק החשוב מול הרצליה".

 

בראד גרינברג (צילום: עמית סמיקט)

 

בריאן אנגולה: "הפועל אילת קבוצה מוכשרת מאוד. הם פתחו בריצה בתחילת הרבע האחרון ויצרו לעצמם מומנטום שהיה לנו קשה להתמודד מולו. הם לקחו כדורים חוזרים קריטיים בהתקפה וביצעו עצירות בהגנה שעזרו להם להפוך את התוצאה. אנחנו נעבוד קשה גם בזמן הפגרה כדי שנבוא הכי מוכנים שאפשר לקראת המשחק הבא ולחזור למסלול הניצחונות".

 

צפו: אנגולה הוביל מהפך עם דאבל-דאבל

צפו: אנגולה הוביל מהפך עם דאבל-דאבל

05/03/2021
"האנרגיה של האוהדים דחפה אותנו קדימה"

"האנרגיה של האוהדים דחפה אותנו קדימה"

05/03/2021
התעוררה בזמן: נס ציונה חזרה לנצח

התעוררה בזמן: נס ציונה חזרה לנצח

04/03/2021