נמרוד לוי זומן לסגל הנבחרת לקראת מוקדמות היורובאסקט

19 שחקנים זומנו לצמד המשחקים בסוף החודש נגד ספרד ופולין, מתוכם 15 יצאו לבועה בוולנסיה. (צילום: מורן ברגר)

08/11/2020

איגוד הכדורסל פירסם הבוקר (ראשון) את הסגל המורחב לבועת המשחקים של מוקדמות היורובאסקט בוולנסיה בהמשך החודש. הסגל מונה 19 שחקנים, ביניהם שחקן עירוני נס ציונה נמרוד לוי, מהם 15 יצאו לבועה אחרי שכל אחד מהם, יחד עם הצוות המקצועי והניהולי של הנבחרת, יעבור שתי בדיקות קורונה.

הנבחרת תצא לספרד ב-23.11 בטיסה פרטית של "אל על" ועם ההגעה לוולנסיה הנבחרת כולה תעבור בדיקת קורונה נוספת. על פי ההוראות בספרד, לנבחרת אסור לצאת מהמלון, בו ישתכנו גם ספרד, פולין ורומניה, פרט לאימונים ומשחקים.

המלון יהיה בלעדי לאנשי הבועה ללא אורחים נוספים. למעשה הנבחרת תתכנס לראשונה בנתב"ג ללא כל אימונים בארץ, בספרד תפגוש את השחקנים שמשחקים באירופה ותורשה להתאמן לראשונה רק ב-24.11, אחרי שכולם יעברו בהצלחה את בדיקת הקורונה.

המשחק הראשון נגד ספרד יתקיים במוצאי שבת ה-28.11 בשעה 20:30 שעון ישראל והמשחק נגד פולין ביום שני 30.11 בשעה 17:30 שעון ישראל. אתמול הודיעה ההתאחדות הספרדית, שהמשחקים יתקיימו ללא קהל כלל, לפי החלטת ראשי המחוז של ולנסיה. עד השבוע קהל מועט של כ-400 אוהדים היה יכול לצפות במשחקי הקבוצה בליגה וביורוליג, אבל כעת עם החמרת ההגבלות בעיר, גם הדבר הזה נאסר.

הסגל: גל מקל, תמיר בלאט, ים מדר, יפתח זיו, נועם דוברת, בר טימור, ספנסר וייס, רפי מנקו, אדם אריאל, גיא פניני, גולן גוט, נתנאל ארצי, טי.ג'יי קליין, ג'ייק כהן, נמרוד לוי, בן קרטר, תומר גינת, רומן סורקין ועידן זלמנסון.

נס ציונה סיימה את דרכה בליגה הבלקנית

נס ציונה סיימה את דרכה בליגה הבלקנית

30/11/2020
בשני: משחק אחרון בליגה הבלקנית Delasport

בשני: משחק אחרון בליגה הבלקנית Delasport

28/11/2020
"אני רוצה לעזור לשחקנים ולהכין אותם בצורה הטובה ביותר כדי שיוכלו לשחק ושלא יעברו את מה שאני עברתי"

"אני רוצה לעזור לשחקנים ולהכין אותם בצורה הטובה ביותר כדי שיוכלו לשחק ושלא יעברו את מה שאני עברתי"

27/11/2020