הערב: המחזור השני בליגה הבלקנית Delasport

הקבוצה יוצאת לאילת במטרה לרשום ניצחון ראשון במפעל. עוזר המאמן ליאור קרת: "צריכים להיות יותר מדויקים בפעולות שלנו בהגנה"

17/10/2020

הערב הסיבוב השני בליגה הבלקנית  Delasport יוצא לדרך. עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תתארח בהיכל בגין (20:30, שידור משולב ב5SPORT) במטרה לרשום ניצחון ראשון במפעל ולשפר את מאזנה בבית C, ויותר מכך, להשיג ניצחון חוץ ראשון אי פעם על הפועל אילת. הכחולים לא שיחקו בסיבוב הראשון, וביום שלישי ניצחו במשחק אימון את הפועל באר שבע בתוצאה 80-75. הקבוצות נפגשו בחודש שעבר במסגרת גביע ווינר, שאילת יצאה עם ידה על העליונה לאחר משחק צמוד שהסתיים בתוצאה 94-90.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חודש וחצי אחרי שהגיע לישראל ולקראת המשחק מחר נגד הפועל אילת, תפסנו את ג'ורדן מרפי לראיון קצר. היכנסו לאתר או לאפליקציה, וצפו בראיון (לינק בסטורי). יאללה עירוני, כתום עולה ?? #OrangeHeart ??: מורן ברגר

A post shared by Ironi Ness Ziona (@ironinz) on

 

 

"אני חושב שכן", התייחס ליאור קרת לשאלה האם ההיכרות דרך המשחק הקודם נגד אילת מעניקה יתרון בהכנה למשחק. "אני לא יודע אם לקרוא לזה יתרון, אבל אני חושב שזה מביא אותנו במצב טוב יותר מאחר שבמשחק הראשון השחקנים, בעיקר הזרים, לא הכירו עד הסוף מול מי הם מתמודדים. אחרי שאתה משחק פעם אחת מול קבוצה כזאת, במיוחד שזה היה משחק צמוד וקרוב, אני חושב שיותר קל להפיק לקחים וללמוד מהמשחק הקודם ולבוא יותר מוכנים למשחק מחר".

 

 

קורנליוס מול אילת בחודש שעבר (צילום: עמית סמיקט)

 

לקראת מחר, איזה שינויים נצטרך לעשות בשונה משני המשחקים הקודמים?

 

"קודם כל לשמור הרבה יותר טוב ולהיות יותר מדויקים במה שאנחנו עושים בהגנה ולהיות יותר עקביים, זה הדבר הכי חשוב. משם, נצליח להשיג עוד נקודות קלות בהתקפות מתפרצות והתקפות מעבר. בהתקפה אני חושב שהדבר הכי חשוב זה לחסום יותר טוב ולבצע יותר טוב. אם נעשה את זה – יותר אנשים יהיו שותפים ונוכל להגיע לתוצאה גבוהה יותר מבחינה התקפית".

ב-01.11: עירוני נס ציונה פותחת עונה באילת

ב-01.11: עירוני נס ציונה פותחת עונה באילת

22/10/2020
קישורים לזום - אימוני מחלקת הנוער

קישורים לזום - אימוני מחלקת הנוער

18/10/2020
הפסד דרמטי באילת

הפסד דרמטי באילת

17/10/2020