יוצאים לדרך בליגת Delasport

הערב ב19:30 עירוני נס ציונה תארח את הפועל חולון למשחק הראשון של בית C

13/10/2020

חיכינו המון זמן והנה זה קורה: עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תארח בלב המושבה את הפועל חולון למשחק הפתיחה של הליגה הבלקנית. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ 5LIVE ובשידור משולב בערוץ 5SPORT. הליגה הבלקנית תיקרא מהיום ליגת Delasport, על שם נותנת החסות החדשה של הליגה, שמספקת פתרונות טכניים בתחום הגיימינג.

 

 

המשחק יוציא לדרך את בית C, בו משתתפת גם הפועל אילת אותה נס ציונה תפגוש במחזור הבא. נזכיר כי כל קבוצה תשחק ארבעה משחקים, ובסופם הקבוצה שתסיים בראש הבית תעפיל לשלב ההצלבה למשחק מול מנצחת בית A על מקום בשלב הבא של ליגת Delasport.

 

"אנחנו צריכים להציג שיפור בצד ההגנתי" אמר מאמן הקבוצה בראד גרינברג לקראת המשחק: "נצטרך ללחוץ את הכדור ולהיות יותר אגרסיבים. במשחק הקודם נגד אילת ספגנו 94 נקודות ואני מצפה לשינוי בעניין הזה".

 

בראד גרינברג

 

הפועל חולון השאירה השנה את רוב השחקנים הישראלים ששיחקו בקבוצה בעונה שעברה, וצירפה את עודד ברנדוויין ששיחק בעירוני נס ציונה בעונת 18/19, ווילי וורקמן ששיחק בעונה שעברה במכבי חיפה וארבעה זרים חדשים. עד כה שיחקה הקבוצה שני משחקי אימון בלבד, בהם רשמה ניצחון על הפועל תל אביב והפסד למכבי תל אביב. משחקה ברבע גמר גביע ווינר נדחה בשל הסגר למועד שטרם נקבע.

 

גרינברג התייחס להכנה למשחק: "הפועל חולון שיחקה עד כה שני משחקי אימון בלבד, וההכנה אליה יותר מאתגרת מכיוון שאין לנו קטעי וידאו על השחקנים או על המשחק הטקטי של חולון להראות לשחקנים שלנו ובעצם כל מה שאפשר לנסות הוא להתבסס על חומרים משנה שעברה, אבל זאת הסיטואציה ועם זה נצטרך להתמודד".

 

"אני רוצה לעזור לשחקנים ולהכין אותם בצורה הטובה ביותר כדי שיוכלו לשחק ושלא יעברו את מה שאני עברתי"

"אני רוצה לעזור לשחקנים ולהכין אותם בצורה הטובה ביותר כדי שיוכלו לשחק ושלא יעברו את מה שאני עברתי"

04/12/2020
נס ציונה סיימה את דרכה בליגה הבלקנית

נס ציונה סיימה את דרכה בליגה הבלקנית

30/11/2020
בשני: משחק אחרון בליגה הבלקנית Delasport

בשני: משחק אחרון בליגה הבלקנית Delasport

28/11/2020