"אני חושב שנוצר חיבור טוב ואנחנו משתפרים"

פטריק מילר בריאיון קצר רגע לפני פתיחת הליגה הבלקנית "Delasport". (צילום: עמית סמיקט)

12/10/2020

מחר בערב עירוני "חי מוטורס" נס ציונה תארח את הפועל חולון למשחק הראשון במסגרת הליגה הבלקנית "Delasport", רגע לפני  שוחחנו עם רכז הקבוצה פטריק מילר על המצב בקבוצה עד עכשיו ועל ההתמודדות שלו במציאות הקורונה. לבסוף מילר ציין בפנינו את העמדה שלו בויכוח מי השחקן הטוב בעולם.

 

עד עכשיו הקבוצה שיחקה רק שני משחקים, אתה חושב שהספיק להיווצר חיבור בין השחקנים?

 

"אני חושב שאנחנו מתחברים כקבוצה מהרגע שהתחלנו להתאמן. בהתחלה זה היה קשה כי אנחנו,  ארבעת השחקנים הזרים, היינו בבידוד בזמן שהישראלים התאמנו, אבל עם הזמן אני חושב שנוצר חיבור טוב ואנחנו משתפרים. היה לנו הרבה זמן להתאמן, למדנו משני המשחקים והפגנו בהם יכולות משחק קבוצתי. אחד מעקרונות הקבוצה הוא לשים את הקבוצה במקום הראשון ואני חושב שבקטע הזה אנחנו מתחברים טוב, וגם בהגנה אנחנו רק נלך ונשתפר".

 

"אנחנו מתחברים כקבוצה מהרגע שהתחלנו להתאמן"

 

"אני שמח שאנחנו חבורה של אנשים לא אנוכיים, זה מתחיל במאמן ובמוטיבציה שלו להפוך אותנו לקבוצה וממשיך עד לשחקנים".

 

בתור אדם שחי במדינה זרה, איך אתה מתמודד עם הסיטואציה הנוכחית של הריחוק החברתי בזמן הקורונה?

 

"זה קשה. אשתי בבית עם שני הילדים, אחת בגיל ארבעה חודשים. זה בעיקר קשה להם, אני עוד יוצא והולך לאימונים וחוזר הביתה. אבל היא חזקה. אני מבואס בשבילם, הבן שלי כבר מטפס על הקירות בבית, ואני שמח שלפחות אני יכול לקחת את הילדים לפארק ליד הבית, להתאוורר קצת.

 

כשנסענו הביתה במרץ של העונה הקודמת, היינו בבידוד גם בבית, כך שנוצר מצב שאנחנו בבידוד כבר שבעה חודשים. אפשר להגיד שאנחנו מתחילים להתרגל לזה. זה קשוח אבל זאת המציאות וצריך להתמודד. אני שמח שאני יכול לשחק כדורסל, ומקווה שבקרוב המצב יירגע והמשפחה שלי תוכל לבוא ולראות אותי משחק".

 

צילום: עודד קרני

 

פטריק התייחס גם ללברון ג'יימס שזכה אתמול באליפות עם הלוס אנג'לס לייקרס: "גדלתי על צפייה בלברון ג'יימס. אני מכבד את מייקל ג'ורדן אבל לדעתי לברון הוא הכי גדול בכל הזמנים. הוא ואלן אייברסון הם שני השחקנים המועדפים עליי. אני שמח בשבילו שהוא השיג את הטבעת הרביעית שלו, זאת העונה ה17 שלו והוא עדיין השחקן הטוב בעולם. אני כבר מחכה לעונה הבאה שדוראנט יחזור ושישחקו אחד נגד השני".

 

בתום מותחן: הפסד להפועל ת"א

בתום מותחן: הפסד להפועל ת"א

12/11/2020
גביע המדינה: עירוני תפגוש את הרצליה

גביע המדינה: עירוני תפגוש את הרצליה

10/11/2020
מארחים את בני הרצליה

מארחים את בני הרצליה

08/11/2020