שחקן החודש הישראלי: רביב לימונד

הגארד הוותיק של עירוני "חי מוטורס" נס ציונה יזכה במילגת לימודים בסך 1,000 דולרים מתנת רענן כץ: "אמשיך כדי שנס ציונה תגיע העונה לשיאים חדשים" (צילום: מורן ברגר)

05/12/2019

בגיל 35 ובעונתו ה-16 בליגת ווינר סל, רביב לימונד מוכיח שהוא עדיין אחד השחקנים הכי טובים בארץ. הגארד של עירוני "חי מוטורס" נס ציונה היה שותף בכיר לחודש המושלם שלה בכל המסגרות ונבחר על פי בחירת העיתונאים לשחקן החודש הישראלי של נובמבר. הוא יזכה במילגת לימודים בסך 1,000 דולרים מתנת רענן כץ.

לימונד נפרד הקיץ מהפועל ת"א אחרי שש שנים והסתגל במהרה לשינוי מהאדום של היכל קבוצת שלמה לכתום של לב המושבה. בשבעה משחקים בכל המסגרות בחודש נובמבר הוא קלע 12.9 נקודות, דייק ב-52% מהשדה ו-91% מהקו, הוריד 3.1 ריבאונדים ומסר 6.3 אסיסטים בדרך למדד מרשים של 17.4 למשחק.

השיפור המרשים ביותר של הגארד הוותיק בנובמבר היה בקליעה מבחוץ: אחרי שנאבק איתה בחודש הראשון של העונה, הוא קבר כמעט שלשה וחצי בממוצע ב-52.6%. שיתוף הפעולה שלו עם קורי פישר בקו האחורי כבר העניק לכתומים לא מעט ניצחונות ואחרי שהעפילו לחצי גמר גביע המדינה ולשלב השני ביורופקאפ, התיאבון שלהם רק נפתח.

"זה מאוד משמח עבורי וכבוד גדול שבחרו בי לשחקן החודש הישראלי ואני מודה על כך", אמר לימונד שזכה בתואר לאחרונה באפריל 2016, "תמיד כיף שמכירים בעבודה שאתה עושה ואין ספק שזה סיפוק גדול. עם זאת, התמונה הגדולה היא הצלחת הקבוצה. זו המטרה הנעלה מבחינתי והדבר אליו אני מפנה את כל תשומת לבי וכך אמשיך כדי שנס ציונה תגיע העונה לשיאים חדשים".

עוז בלייזר, קפטן מכבי ראשל"צ, הגיע למקום השני במשאל. שחקנים נוספים שקיבלו קולות מהעיתונאים: ספנסר וייס מהפועל "אלטשולר שחם" באר שבע, רומן סורקין ממכבי חיפה, רפי מנקו מהפועל "יוסי אברהמי" אילת, תמיר בלאט מהפועל "בנק יהב" ירושלים וריצ'רד האואל מהפועל "יונט" חולון.

יורופקאפ: נס ציונה סיימה את דרכה

יורופקאפ: נס ציונה סיימה את דרכה

05/02/2020
נתראה בשבוע הבא: נס ציונה הפסידה לנהריה

נתראה בשבוע הבא: נס ציונה הפסידה לנהריה

02/02/2020
הערב: בכורה לג'יי.פי טוקוטו בלב המושבה

הערב: בכורה לג'יי.פי טוקוטו בלב המושבה

01/02/2020