מצטייני העשור- אתם בוחרים!

בחירת מצטייני העשור של עירוני "חי מוטורס" נס ציונה יוצאת לדרך - העשור הנוכחי מגיע לסיומו, בחרו את חמישיית העשור ושחקן העשור שלכם ואולי תזכו בפרס.

19/12/2019

העשור הנוכחי מגיע לסיומו, ואיזה עשור זה היה עבור עירוני "חי מוטורס" נס ציונה. מהליגה הארצית ב-2010 ועד לליגת העל, חצי גמר גביע המדינה, והשתתפות במפעל אירופי. שחקנים רבים מכל העולם חלפו במועדון בעשור הזה, וכעת המועדון הכתום מזמין אתכם לבחור את השחקנים המצטיינים שלכם.

 

בסקר המצורף בתחתית תתבקשו לבחור את השחקן המצטיין לדעתכם העשור מכל עמדה (בכדי להרכיב את חמישיית העשור), וכן לבחור את השחקן המצטיין מבין השחקנים כולם. תוכלו לבחור את השחקנים המוצעים בסקר, או להקליד שם של שחקן אחר שהייתם רוצים לכלול ברשימה.

 

שימו לב - ישנה אפשרות להשאיר שם חשבון פייסבוק/אינסטגרם בראש הסקר - בין הגולשים שיבחרו להשאיר את פרטיהם ויבחרו את חמישיית ושחקן העשור יוגרל פרס - תיק ממותג של עירוני "חי מוטורוס" נס ציונה. בכדי להכנס להגרלה יש לעקוב אחרי עמוד הפייסבוק או האינסטגרם של המועדון. ניתן לענות על הסקר בצורה אנונימית ולא להשאיר פרטים, אולם לא תכנסו להגרלת הפרס. הסקר יפתח ביום שישי ה-20.12 ב-9:00, ויסגר ביום שלישי ה-31.12 ב-20:00.

 

לכניסה לסקר העשור של עירוני "חי מוטורוס" נס ציונה לחצו כאן

יורופקאפ: נס ציונה סיימה את דרכה

יורופקאפ: נס ציונה סיימה את דרכה

05/02/2020
נתראה בשבוע הבא: נס ציונה הפסידה לנהריה

נתראה בשבוע הבא: נס ציונה הפסידה לנהריה

02/02/2020
הערב: בכורה לג'יי.פי טוקוטו בלב המושבה

הערב: בכורה לג'יי.פי טוקוטו בלב המושבה

01/02/2020